Sitemize Hoşgeldiniz

Ülkemizde 21.yüzyılın gelişen teknolojisi ile birlikte büyüyen sanayinin çevreye etkisi bizleri çevre bilincine daha da yaklaştırmıştır.

2005 Yılında bez filtre imalatına başlayan firmamızın amacı sektörde kaliteli hizmet ve dolayısıyla çevremize hak ettiği değeri vermektir.
Şahin Filtre Bezleri       ..::2012::..
Online Kataloğumuz
Web Master : YONGA
Hakkımızda ;

       Ülkemizde 21. yüzyılın gelişen teknolojisiyle birlikte büyüyen sanayinin çevreye etkisi, bizleri çevre bilincine daha da yaklaştırmıştır. Firmamız filtrasyon ve katı-sıvı ayrıştırma konusunda, sektörümüze kendi tesisinde imal ettiği filtre pres plakaları ve bezleri üretimi ile hizmet etmektedir.

       2005 yılında filtre pres plakaları imalatına başlayan firmamızın amacı sektöre kaliteli hizmeti ve dolayısıyla çevremize hak ettiği değeri vermektir. Buna paralel olarak da misyonumuz; kendi sektöründe büyük pazar payına sahip, gelişen teknoloji ile paralel üretim yapan ve kaliteden ödün vermeyen bir firma disiplini ile çalışmaktır.

       Ürettiğimiz filtre pres plakalarının dayanıklılığı şirketimiz garantisi altında siz değerli müşterilerimize sunulmuş ve yoğun çalışmalarımızla avrupa standartlarındaki verim elde edilmiştir.

Merkez :

Ertugrul Gazi Mahallesi Elif Sok.
No:30/2 Pendik/İstanbul
Tel:(0216) 426 35 88
Fax:(0216) 426 35 95

Fabrika:

Ertugrul Gazi Mahallesi Elif Sok.
No:30/2 Pendik/İstanbul